Mohendžodáro
Kontakt
Staň se také akreditovanou cvičitelkou
Celoroční škola Mohendžodáro
Banner Stupně Mohendžodáro I - IV
E-book i kniha Devět tantrických pozic zdarma
Cvičitelky podle mapy

Milé ženy. V mnoha městech ČR probíhají celodenní semináře a docházkové workshopy akreditovaných cvičitelek Mohendžodáro. Všechny informace hledejte a žádejte prosím vždy u své cvičitelky. V Meditačním Centru Lažánky probíhají pokročilé kursy, jako jsou pětidenní Základní kurs - Stupeň I, Celoroční škola Mohendžodáro- Stupeň II, Mystická škola Mohendžodáro - Stupeň III., až po profesionální výcvik PROFI cvičitelky, který zahrnuje celkem 5 let výuky a praxe. Profesionální výcvik v Meditačním centru Lažánky vede přímo MUDr. Monika Sičová, dále Ing. Igor Samotný - zakladatelé hnutí a vize Mohendžodáro.


Kontakt

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci _menu_load_objects() (řádek: 569 v souboru /var/www/clients/client27/web69/web/includes/menu.inc).

Docházkové kursy a celodenní workshopy ve vašem městě

kontaktujte vždy prosím akreditovanou cvičitelku. - přímo osobně jí - nekontaktujte Meditační centrum Lažánky -  (zde běží pouze pokročilé kursy )

 

 

Pro Základní pětidenní kurs Stupeń I, pro Celoroční školu Mohendžodáro Stupeň II, pro informace o PROFI tréninku cvičitelek -

kontaktujte Meditační centrum Lažánky.

 

email: info ( zavináč) sugama.cz,

telefon: Igor Samotný - 608708996,

pevná linka kancelář - 549215194,

pokud se nedovoláte, pište sms nebo email ( někdy býváme i měsíc na cestách, například v Indii...)

 

 

Adresa Meditačního centra Lažánky - 20 minut ze sjezdu D1 směrem na Prahu - Lažánky č.p. 133, 66471, Okres Brno Venkov..... Proklik na mapy.cz

 

Mediatční centrum Lažánky- teplo v krbu